Apie projektą

Mieli mokytojai,

projekto „Saugesnis internetas“ komanda pristato Jums šią svetainę – čia pateikiamos įvairios veiklos, kurias galite naudoti rengdami saugesnio interneto pamokėles savo mokiniams.

Lietuvoje projektas „Saugesnis internetas“ įgyvendinamas nuo 2005 metų. Jo tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete; skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis technologijomis; suteikti visuomenei galimybę anonimiškai pranešti apie neteisėtą ar žalingą interneto turinį bei teikti pagalbą vaikams, susidūrusiems su patyčiomis ar kita nemalonia patirtimi internete. Daugiau informacijos apie projektą ir saugesnio interneto patarimų vaikams bei suaugusiems – svetainėje www.draugiskasinternetas.lt.

Svetainės medžiagai suteiktos Creative Commons autorinės teisės, leidžiama ją naudoti nekomerciniais tikslais ir atlikti turinio pakeitimus. Tad pateiktus pamokų planus galite be apribojimų naudoti ir adaptuoti saugesnio interneto pamokai pagal Jūsų ir mokinių poreikį.

Mums svarbi Jūsų nuomonė. Kviečiame savo pastabas bei pasiūlymus svetainės tobulinimui siųsti mums. Taip pat būsime dėkingi už pranešimą apie pastebėtas neveikiančias nuorodas.

Kviečiame naudotis!